Горящі Тури 2021
 
НОВИЙ РІК В КАРПАТАХ від 6950 гр.
 
ТУР В КАРПАТИ 2400 гр.
 
ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР В БУКОВЕЛЬ 2750 гр.
 
ТУР В ЗАКАРПАТТЯ 2700 гр.
 
ТУРИ - ЕКСКУРСІЇ - екскурсія парк «СОФІЇВКА» та фонтан «РОШЕН»
 

 

м. Рівне – м. Умань – м. Вінниця (фонтан Рошен) – м. Рівне


2 дні/1 ніч


05:00 виїзд. Прибуття в уманський дендрологічний парк «Софіївка» .

Краса – велика сила. Жіноча краса теж, але вона нетривка, і хто згадає красуню через століття? Портрети…А що – портрети? Їх знають лише спеціалісти та музейні працівники. Тож мало хто залишається в пам’яті прийдешніх поколінь Красунею з великої літери. Софії де Вітт-Потоцькій поталанило. Її вроду береже один з найгарніших парків України і світу – «Софіївка».

Про графиню Софію де Вітт-Потоцьку тут нагадуватиме все: від назви парку до численних біографій, якими наповнені сувенірні ятки. Так багатій граф Станіслав Щенський Потоцький (1751-1805) увіковічнив своє безмежне кохання до дружини.

«Софіївка» вже на початку ХІХ ст. викликала захват. Поети складали про неї поеми, її малювали художники, а в 1820 р. навіть відвідав російський цар Олександр І. Задум Станіслава Потоцького був ще більш грандіозним, включав будівництво розкішного палацу і створення найбільшого в Європі парку. Втіленню завадила передчасна смерть магната 14 березня 1805 р. Софія володарювала в зеленому царстві імені себе аж до смерті 1822 р. Дивно, але улюбленим місцем на землі парк для неї не став: графиня не раз намагалася продати “Софіївку” в царську скарбницю. Далі славу парку підтримував її син Олександр…

 «Софіївка» і справді вражає: є тут екзотичні дерева з усіх усюд, мармурові скульптури, що наче зійшли зі сторінок «Іліади» та «Одіссеї», численні водойми, водоспади, фонтани і гроти. Вражає вона і своєю площею: 179 гектарів – це солідно. До речі, сучасна «Софіївка» не дуже схожа на зелений рай часів красуні-Софії. У 1836-1859 рр. парк, який називали тоді «Царициним садом», значно вдосконалили академік архітектури А. Штакеншнейдер і тодішні головні садівники.

 Ще в 1929-му цей чарівний куточок оголошено заповідником. У 2004 р. «Софіївка» отримала статус Національного дендрологічного парку, а в 2007-му її було названо одним із семи чудес України.

 

 

 

Переїзд у м. Вінниця, відвідання найбільшого у світі річкового світломузичного фонтану, який на відкритих водоймищах та реконструйованій набережні «ROSHEN» був відкритий 4 вересня 2011 року. Фонтан розташований в руслі річки Південний Буг й має довжину 140 метрів і висоту струменя до 60 м. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтану перевищує 70 млн. гривень. Задля встановлення фонтану та проведення реконструкції набережної були проведені роботи по розчистці русла річки Південний Буг в обсязі 28000 куб м ґрунту. Використання лазерного проектора з екраном, що складається з водно-повітряної суміші, що розподілена по всій довжині фонтану дозволяє демонструвати на фонтан відео у форматі 3-D.

Технічні параметри фонтану: Довжина – 97 м; Ширина – 10 м; Висота центрального струменя – 63 м; Розліт води по фронту – 140 м; Потужність водяних насосів – 780 кВт; Кількість підводних ліхтарів – 560 шт; Плавуча платформа – загальні габаритні розміри: довжина 93,8 метри, ширина 7,5 метрів, осадка 1,36 метра, водотоннажність – близько 170 т.

Фонтан Roshen містить рухомі елементи: 4 системи UFO з електроприводом, на кожну з яких змонтовано по 40 форсунок та 11 невеличких фонтанчиків, що обертаються навколо своєї осі. Плавність руху досягається за допомогою перетворювачів частоти Hitachi.

Плавучий фонтан Roshen став одним з символів міста Вінниця та вже занесений до туристичних путівників по Україні.

 

 

 

Вартість туру:

Дорослі

Діти до 10 років

1450 грн

1350 грн

 

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

Ø         транспортну обслуговування по маршруту; проживання;

Ø         страховка (групова).

Додатково оплачується:

 вхідні квитки на екскурсійні об'єкти;

 екскурсійне обслуговування;

 особисті витрати.

 харчування.

 

 Ціна: від 1350 грн. гр.
 
Акція   Детальніше

Підпишіться на наші новини

Соціальні Мережі
   
20 років на ринку України
 
 
Туристична агенція «Релакс» Тел.: (0362) 633115, (096) 917 58 69
Рівне, Пр. Миру 7а, оф. 4 (Рада Федерації Профспілок) E-mail: relaxukraine@gmail.com