Горящі Тури 2021
 
НОВИЙ РІК В КАРПАТАХ від 6950 гр.
 
ТУР В КАРПАТИ 2400 гр.
 
ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР В БУКОВЕЛЬ 2750 гр.
 
ТУР В ЗАКАРПАТТЯ 2700 гр.
 
ТУРИ - Пані Досконалість - Швейцарія! (8 днів - від 365 Є)
 
Будапешт – Зальцбург – Цюріх – Берн – Женева – Вадуц – Відень

 

Березень
5, 26
Квітень
2, 16, 23, 30М
Травень
7, 14, 21, 28
Червень
4, 18, 25*
Липень
2*, 16*, 23**, 30**
Серпень
6*

 

• 2 дні в Швейцарії!
6 екскурсій – у вартості туру!
3 столиці Швейцарії - Цюріх, Берн, Женева!
термальні купальні «Руппентерме» новинка сезону!
Крохітний Ліхтенштейн – в програмі туру!
• І всього – 8 днів!


День 1.
 

СУБОТА. Львів. Зустріч кожного туриста представником компанії.
08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд на північ Угорщини – в Егерський виноробний регіон – батьківщину вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бича Кров», а найприємніше – «Егерска Дівчина». Всіх запрошуємо на надзвичайно смачний гуляш і дегустацію знаменитих сортів вин в Долину Красунь!
Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.

 

День 2. 
НЕДІЛЯ. Сніданок.
09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О! це Місто... Найкрасивіша площе Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і ... сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент... Вільний час в Будапешті.
19:00 - Переїзд в сторону Австрії. Поселення і ночівля в готелі.

 

День 3. 
ПОНЕДІЛОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Зальцбург. 
13:00 - Оглядова екскурсія "Зальцбург – симфонія звуків та пейзажів". Зальцбург - місто маленького формату, проте, світового значення. Його справедливо називають "сценою світу", завдяки великій кількості культурних міроприємств, які відбуваються в мальовничому Старому місті. Адже красу Зальцбурга плекали століттями… Князі–архиєпископи, які протягом багатьох століть керували Зальцбургом, хотіли зробити своє місто не просто одним з найкрасивіших і найвпливовіших міст Європи. Вони прагнули більшого – перетворити Зальцбург на "Рим Півночі".
Переїзд і поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.

 

День 4. 
ВІВТОРОК. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Швейцарію.
11:00 - Оглядова екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи». Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків... Але час не вланий над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці каменями... Серце Цюріха - Старе місто, яке тісно обнімає ріку своїми кам'яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі... Вільний час в Цюріху.
15:00 - Рекомендуємо поїздку «Велич природи – Рейнський водоспад» (35€). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну... розбиваються на дрібнесенькі-дрібнесенькі бризки, які стіною зависають і клубочуться над останньою сходинкою каскаду, і, ніби-то, купаються в цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує...
Повернення в Цюріх. Поселення і ночівля в готелі.

 

День 5. 
СЕРЕДА. Сніданок.
08:30 – Рекомендуємо поїздку «Швейцарія - країна з красивої картинки» (60€). Прибуття в «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!» Так-так, саме ведмідь вважається символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Екскурсія розпочинається з поїздки Сад Троянд, звідки відкривається чудова панорама на старе місто. Спустившись з пагорба ми побачимо знамениту  яму з ведмедями: справжні ведмеді плескають в долоні, якщо їх починають годувати! Берн має титул «найквітковішого міста». Ледь не на кожному вікні можна побачити горщичок з геранью! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм... Вільний час...
Нас чекає - «Швейцарська Рів'єра»! Так називають узбережжя Женевського озера, яке якимось чарівним чином поєднує в собі все найкраще, що є в цій невеликій європейській державі. Знайомство з казковим регіоном ми почнем зі столиці швейцарської Рів'єри – Монтре - міста музикантів, з найстарішим Казино і набережною поетів. 
Бірюзове дзеркало озера, яке ніби світиться зсередини, в білому вінку з гір – нас вітає «столиця світу – Женева»! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Райдужні, наче шампанське, струмені фонтану втілюють прагнення вверх, в небо, в царство духа… Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і мальовничими променадами вздовж озера...
Ночівля в готелі.

 

День 6. 
ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю.
Невеликий переїзд – і ми вже в іншій країні! - «Крихітне князівство Ліхтенштейн» розташувалось в невеликій долині на берегах Рейна, в оточенні гірських вершин. Головне місто князівства - Вадуц - жива ілюстрація до історії князівства. Над сучасними вулицями Штедле і Ойле, забудованими сучасними будівлями банків і страхових компаній, височить замок 12 століття - резиденція князя. А ще - нас чекає дегустація фондю (25 €) - головної і практичної єдиної національної страви швейцарців! Смачного!!
10:30 – Переїзд в Австрію. «У співзвучності з природою» - відвідування термальних купалень «Руппентерме» (16€) в Бад-Райхенхалль. Величні Альпи, які оточують це затишне курортне містечко, зберігають в собі невичерпні запаси термальної води і мінеральних солей, а різноманіття тутешніх ландшафтів і насиченість барв продовжують вражати навіть після швейцарських пейзажів. Вільний час.
Переїзд і поселення в транзитний готель.

 

День 7. 
П'ЯТНИЦЯ. Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень.
09:00 - Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих музикантів, місто чарівне і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австо-Угорської імперії, Відень вражає своїми величчю та розкішшю, своєю красою і теплотою... Це неймовірне місто! - вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі... Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера і, звичайно, - собор Святого Стефана - духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час в Відні.
15:00 – Повернення на Україну.

 

День 8. 
СУБОТА. Прибуття в Чоп на час відправки поїздів №16.
09:00 – Подарунок від компанії Аккорд Тур – Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові..." Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут завмирає час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині… Костел Успіння, Домініканський собор, Церква Св. Юра, гостинно відкриваються двері Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію…

 

Стоимость тура 
при оплате заказа:
Standart
Взрослые:
Дети
до 12 лет
 Больше 7 недель
 365 €
 310 €
 Больше 6 недель
 370 €
 315 €
 Больше 5 недель
 380 €
 325 €
 Меньше 5 недель
 390 €
 335 €


У вартість входить:
• зустріч представником фірми на з/д вокзалі м. Львова
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл)
• екскурсії по програмі 
• дегустація токайських вин і "угорський гуляш"
• супровід керівника групи, страхування
• подарунок від фірми – DVD диск про Швейцарію 

У вартість не входить: 
• рекомендовані програми, вхідні квитки
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму)

ВАЖЛИВО:
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати
• * - святкові виїзди (зміна вартості і програми туру)
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 250 € по туру.
ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг

Туристична фірма не відповідає за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах і погодні умови

 

 

 
Ціна: від 365 Є
 
Акція   Детальніше

Підпишіться на наші новини

Соціальні Мережі
   
20 років на ринку України
 
 
Туристична агенція «Релакс» Тел.: (0362) 633115, (096) 917 58 69
Рівне, Пр. Миру 7а, оф. 4 (Рада Федерації Профспілок) E-mail: relaxukraine@gmail.com