ГОРЯЩІ ТУРИ
 
НОВИЙ РІК В КАРПАТАХ 3750 гр.
 
ТУР В КАРПАТИ 1000 гр.
 
НОВИЙ РІК В ЗАКАРПАТТІ 3950 гр.
 
ТУР В ЗАКАРПАТТЯ 1100  гр.
 
ТУРИ - ЕКСКУРСІЇ - екскурсія Львів – колиска Західної України
 

 

Одноденна екскурсія в Середньовіччя…..


Перші письмові згадки про Львів відносяться до 1256 року. Воно засноване королем, і назване на честь його сина Льва Даниловича.

Львів — найбільше місто Західної України, що протягом багатовікової історії було науковим, культурним та національним центром регіону. В найдавніші часи — столиця Галицько-Волинської держави, згодом — адміністративний центр Руського воєводства, автономного Королівства Галіції і Лодомерії. У 1918 році — столиця ЗУНР. Після захоплення міста Польщею Львів став центром однойменного воєводства. У Другій світовій війні був окупований спочатку радянською, а потім німецькою арміями. У повоєнний період відійшов до Радянського Союзу. З 1991 року — адміністративний центр Львівської області Незалежної України.

 

Історичний центр міста внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

05:30 виїзд.  Прибуття в Львів.

Екскурсія по території Личаківського кладовища.

Державний історико-культурний музей-заповідник «Лича́ківський цви́нтар» — меморіальне кладовище у Львові. На 86 полях загальною площею 40 га тут розміщені понад 300 тис. поховань (зокрема понад 2000 гробівців), на могилах встановлено близько 500 скульптур і рельєфів.

Продовження екскурсійної програми. Двогодинна подорож історичним центром міста.

Прогуляйтесь вулицями міста, які зачарують вас своєю красою і неповторністю. Багато з них збереглися протягом століть. Кожен будинок вартий уваги, кожен має свою історію. Щоб її взнати - треба просто завітати до гостинного українського міста Львова!

Серед пам'яток Львова особливе місце займають монументи двом поетам - Тарасу Шевченку і поляку Адаму Міцкевичу. До визначних пам'яток Львова також відноситься і споруда Національного оперного театру імені Крушельницької, зведена в 1900 році і відреставрована в 1984 році. Інтер'єр цього театру увінчаний бюстами відомих письменників, поетів і композиторів. Серцем старої частини міста вважається площа Ринок з прекрасно збереженими особняками знаті по її периметру. Тут же знаходиться і стара Ратуша, яка є безмовним свідком всіляких історичних подій на території Львова, а також 44 кам'яних споруди, збудовані в різних стилях - бароко, ампір і ренесанс.

Всі музеї і пам'ятки Львова з давньою історією перелічити неможливо - сюди необхідно приїхати, і крок за кроком оглядати всі його куточки.  Адже Львів відомий як культурна столиця України.

13 год.  Вільний час.  Обід. Можливість завітати до львівських кав’ярень і скуштувати запашну львівську каву. Для цінителів пива – відчути справжній смак Львівського пива, перевірений часом. Ексклюзивні відвідини – славнозвісна львівська криївка УПА, яка знаходиться у підвалі одного з будинків за адресою площа Ринок, 14.

    При бажанні є можливість піднятись на Замкову гору «Високий замок» (висота 413 м ), щоб помилуватись чудовою і неповторною панорамою міста левів. Також рекомендуємо відвідати Собор Святого Юра — головний  грекокатолицький собор Львова, головна святиня УГКЦ, а потім трошки відпочити на зручних лавочках на славнозвісному проспекті Шевченка в центральній частині міста , який вдало названо Французьким бульваром. А на завершення відвідати мальовничу Галицьку площу і сфотографуватись на фоні пям’ятника Данилу Галицькому – засновнику м. Львова.  Пам'ятник був зведений в 2001 році на честь 800-річчя з дня його народження.

 

Орієнтовний виїзд з м. Львів – 17 год.

Вартість програми:

Дорослі

Діти до 10 років

200 грн

180грн

Вартість туру ВКЛЮЧАЄ:

Ø       транспортне обслуговування згідно програми;

Ø       супровід представником компанії;

Ø       страховка (групова).

Додатково оплачується:

·        вхідний квиток на Личаківське кладовище: дорослі – 15 грн, діти – 8 грн.

 


 

 

 Ціна: 200 гр.
 
E-mail розсилка   Детальніше

Підпишіться на наші новини

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
   
Реклама від Google
 
 
Туристична агенція «Релакс» Тел.: (0362) 633115, (096) 917 58 69
Рівне, Пр. Миру 7а, оф. 4 (Рада Федерації Профспілок) E-mail: rilextour@mail.ru, relaxukraine@gmail.com